Każdy z nas z pewnością posiada konto mailowe. E-mail to jest coś, z czego się na co dzień korzysta. W związku z tym jeżeli jesteśmy przedsiębiorcami albo prowadzimy swojego bloga możemy się z łatwością komunikować ze swoimi klientami albo odbiorcami wysyłając im wiadomości na ich maila. Czym różni się email marketing od zwykłego marketingu? Otóż jeżeli chodzi o email marketing, jest on z pewnością naszą przyszłością. I zupełnie nic w tym dziwnego!

Co powinniśmy wiedzieć na temat GetResponse?

Na pewno musimy wiedzieć o tym, że jest to bardzo korzystna dla każdego sprawa. Prowadząc swoją stronę internetową musimy sobie zdawać sprawę z tego, że nasi czytelnicy przeglądają wiele najróżniejszych stron internetowych. Wynika z tego, że w każdej chwili nasza stron może zginąć w odmętach Internetu. Aby temu zapobiec, najlepszym rozwiązaniem jest „przypomnienie się”. Email marketing ma niezwykle duży zasięg. Jak już zostało wyżej wspomniane, niemalże każdy z nas posiada adres mailowy i co jakiś czas cyklicznie do niego zagląda.

Jaki jest koszt użytkowania GetResponse?

Na głównej stronie internetowej GetResponse znajdziemy cennik. Są tam najróżniejsze pakiety oraz ceny, jakie musimy za nie zapłacić. Naprawdę warto jest rozejrzeć się za takimi rozwiązaniami tym bardziej, że nie są one przecież takie drogie i stać jest na nie każdego. GetResponse pomaga klientom swymi prostymi narzędziami (jak i intuicyjnymi) w wysłaniu klientom oraz odbiorcom idealnie dobranych wiadomości. Gdy chcemy wysłać newsletter do odbiorców – nie musimy się tym martwić, że nasze wiadomości nie dotrą na czas.

Co warto wiedzieć wybierając właśnie GetResponse?

Jeżeli chodzi o to co jeszcze powinniśmy na ten temat wiedzieć, jest to między innymi, że oprócz własnego opiekuna, niniejsze przedsiębiorstwo oferuje nam także własny numer IP. Fajne jest to, że dzięki takiemu rozwiązaniu można jak najbardziej działać bez żadnej pomocy, gdyż niniejszy program jest dosyć intuicyjny. Na pewno zagraniczne platformy jak przykład MailChimp, jak i AWeber posiadają więcej użytkowników. Jednak z roku na rok GetResponse zyskuje coraz to większą ilość klientów, którzy pozostają już z nimi na dłużej. Pracownicy tej firmy stawiają na jakość. W związku z tym mają oni bardzo dobre zaplecze techniczne.

Wysoka skuteczność platformy GetResponse

Korzystając z usług GetResponse możemy być pewni, że bez problemu nasze wiadomości (i oczywiście o czasie) będą docierały do klientów. Niniejszy program pozwala nam także oczywiście na zbudowanie swoich kampanii i to od zera! Jest to niezwykle ważne, szczególnie podczas promowania swojej własnej marki. Poruszanie się w tymże systemie jest niezwykle intuicyjne. Jak widać, program GetResponse ma bardzo dużo zalet, a więc niezwykle korzystnie jest wykupić jeden z pakietów dostępnych na ich stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań oraz wątpliwości można bez problemu skontaktować się z kimś, kto pracuje w tymże przedsiębiorstwie i może nam pomóc.