Jakie narzędzia przydadzą Ci się do prowadzenia pracy w Social Media? W jaki sposób można ulepszyć i usprawnić swój fanpage, konto na Instagramie lub Twitterze? Istnieje zbiór narzędzi istotny w pracy Social Media Managera, z których można zacząć korzystać już dziś i sprawić, że praca stanie się znacznie bardziej efektywna a komunikacja bardziej angażująca. Wyszukiwanie informacji, tworzenie treści, analiza i optymalizacja – w tych kategoriach pomogą Wam tego rodzaju narzędzia.

Tracisz dużo czasu na przeglądanie i zarządzanie kanałami swojej marki w social media? Nie wiesz w jaki sposób możesz sobie z tym radzić? W sieci znajdziesz ogrom narzędzi, które pomogą Ci w pracy i usprawnią ten proces, ale jakie wybrać? Które z nich jest najlepsze? Postanowiliśmy przejrzeć oferty kilku z nich i spróbować ułatwić Ci wybór i podjęcie jak najbardziej trafnej decyzji.

Hootsuite światowym liderem narzędzi do sociali

Jedno z pierwszych narzędzi, które umożliwia zarządzanie social mediami to Hootsuite. Określa się jako Social Media Marketing & Management! Hootsuite w ogromnej mierze poprawia workflow osób, które muszą zarządzać w sieci kilkoma swoimi profilami. Ciągłe przełączanie się pomiędzy kartami jest dość uciążliwe, a tutaj łączymy swoje profile do jednej aplikacji i wszystko mamy w jednym miejscu.

W darmowej wersji mamy możliwość podpięcia 3 różnych profili, ale już to wystarczy, aby usprawnić sobie pracę. Oprócz możliwości odpowiedzi na wszelkie posty, wiadomości czy też wzmianki, mamy szereg dodatkowych możliwości, takich jak: pogłębiona analityka w czasie rzeczywistym, rozbudowane planowanie postów, zarządzanie użytkownikami (w wyższych planach). Plusem jest także to, że Hootsuite posiada aplikacje mobilne oraz dodatkowe wtyczki do przeglądarek, co znacznie ułatwia pracę nawet taką ad hoc.

Jakie są plusy i minusy narzędzia, jakim jest Hootsuite?

– założenie darmowego konta (do 3 profili);
– możliwość posiadania rozbudowanej analityki w czasie rzeczywistym;
– korzystanie z aplikacji mobilnych i różnego rodzaju dodatkowych wtyczek;
– wcześniejsze planowanie publikacji treści;
– może być miejscem do przygotowywania przyszłych treści;
– służy do monitoringu w social media;
– można dzięki niemu wysyłać powiadomienia i alerty;
– można nasze konta synchronizować z innymi aplikacjami;
– można się nim posługiwać w języku polskim;
– przy większym zespole różnych kanałów obsługa ich przy jego pomocy okazuje się być dosyć drogim wydatkiem.

Jeśli chodzi o Hootsuite koszt planów miesięcznych może być darmowy/9,99$/34,99$/99,99$ (natomiast przy znacznie wyższych planach cena uwzględniania jest indywidualnie).

Jednak to nie jedyny program, służący do zarządzania social media społecznościowe. Jak się okazuje można wśród nich wyróżnić również Buffer, Sprout Social, PromoRepublic, SocialBee, czy też Stackposts.

Stackposts to narzędzie do marketingu internetowego, które pozwala każdemu publikować posty w 20 sieciach społecznościowych, udostępniać wpisy RSS w 20 sieciach społecznościowych, publikować posty w dowolnej witrynie utworzonej za pomocą WordPress’a, tworzyć kanały RSS Amazon / eBay, odpowiadać na komentarze (na Facebooku, Twitter i inne sieci społecznościowe), tworzyć liczne kampanie e-mailowe i wysyłać je na listy e-mailowe.

Jakie są plusy Stackposts w odniesieniu do Hootsuite?

Zalety narzędzia do zarządzania kanałami w mediach społecznościowych są następujące:
– można przy jego pomocy obsługiwać naraz mnóstwo sieci społecznościowych, w tym Facebook, Twitter, Instagram;
– Stackposts to jednorazowy wydatek w wysokości jedynie $59, a co więcej w te cenę są już wliczone jego dożywotnie aktualizacje.

Więcej informacji na temat narzędzia, jakim jest Stackposts można odnaleźć na oficjalnej stronie projektu na CodeCanyon. Podsumowując, dlaczego warto, a nawet trzeba zacząć korzystać z narzędzia, jakim jest Stackposts?

Otóż, jak się okazuje narzędzie to wiąże się szczególnie z tym, że:
– obsługuje największą liczbę dostępnych sieci społecznościowych;
– oferuje możliwość tworzenia botów dla najpopularniejszych komunikatorów, takich jak Instagram, które dodatkowo ułatwiają pracę z nim i tworzenie nowych postów;
– ma wgląd w social media w czasie rzeczywistym;
– posiada narzędzia, takie jak social media planner;
– oferuje naprawdę niskie ceny i konkurencyjne na rynku tego rodzaju usług ceny.

Zarządzaj wszystkimi profilami z 1 panelu

Stackposts stanowi bardzo łatwe w obsłudze, intuicyjne narzędzie pracy, dzięki czemu pozwala na naprawdę szybkie i łatwe poradzenie sobie z zarządzaniem wieloma swoimi kanałami w jednoczesnym momencie. To doskonała możliwość na to, aby oszczędzać jak najwięcej czasu, a co więcej również pieniędzy, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że jest to narzędzie stosunkowo tanie. Posiada wspaniałe recenzje różnego rodzaju użytkowników programu na całym świecie, co dodatkowo przekonuje nas do korzystania właśnie z Stackposts. Można dzięki niemu wiele zyskać, więc czy nie warto chociaż spróbować i jak najszybciej przetestować jego działanie. Testy te są w pełni darmowe, więc nic nie tracisz, a możesz jedynie zyskać i to naprawdę dużo. Daj się wyręczyć, miliony innych użytkowników na całym świecie już dawno korzystają z tego rodzaju narzędzi. Zatem, nadszedł czas również na Ciebie!

Narzędzia do social mediów to oszczędność czasu

Podaruj sobie jakże bezcenny w dzisiejszych warunkach czas, który z pewnością przysłuży się nie tylko Tobie, ale także całej Twojej rodzinie. Ciesz się wolną chwilą, kiedy to maszyna wykonuje wszystko za Ciebie, przecież nowe technologie zostały stworzone właśnie z myślą o tym, aby jak najbardziej ułatwiać Ci życie. Zapraszamy już dziś do skorzystania z fantastycznej oferty, jaką przygotował dla Ciebie Stackposts. Ciesz się jego wyjątkową użytecznością i funkcjonalnością już dziś! Dajemy Ci gwarancję, że nigdzie nie znajdziesz równie dobrej, a tym bardziej jeszcze lepszej oferty. Zatem, naprawdę zacznij z niego korzystać, a zobaczysz, że za jakiś czas nie będziesz już wyobrażał sobie życia bez korzystania z tego narzędzia!